ERA-3VRB7321V
MFR.Part #
ERA-3VRB7321V
JLCPCB Part #
C1862588
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS