ERA-3VRB6812V
MFR.Part #
ERA-3VRB6812V
JLCPCB Part #
C4267020
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS