ERA-3VRB6801V
MFR.Part #
ERA-3VRB6801V
JLCPCB Part #
C1862745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS