ERA-3VRB6652V
MFR.Part #
ERA-3VRB6652V
JLCPCB Part #
C1862639
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS