ERA-3VRB5601V
MFR.Part #
ERA-3VRB5601V
JLCPCB Part #
C1862787
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS