ERA-3VRB5361V
MFR.Part #
ERA-3VRB5361V
JLCPCB Part #
C4169827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS