ERA-3VRB4751V
MFR.Part #
ERA-3VRB4751V
JLCPCB Part #
C1862621
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS