ERA-3VRB4301V
MFR.Part #
ERA-3VRB4301V
JLCPCB Part #
C1862780
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS