ERA-3VRB3901V
MFR.Part #
ERA-3VRB3901V
JLCPCB Part #
C1862754
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS