ERA-3VRB3742V
MFR.Part #
ERA-3VRB3742V
JLCPCB Part #
C4352744
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS