ERA-3VRB3601V
MFR.Part #
ERA-3VRB3601V
JLCPCB Part #
C3921356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS