ERA-3VRB3481V
MFR.Part #
ERA-3VRB3481V
JLCPCB Part #
C4066190
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS