ERA-3VRB3401V
MFR.Part #
ERA-3VRB3401V
JLCPCB Part #
C4210732
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS