ERA-3VRB3162V
MFR.Part #
ERA-3VRB3162V
JLCPCB Part #
C4281934
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS