ERA-3VRB2742V
MFR.Part #
ERA-3VRB2742V
JLCPCB Part #
C4060479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS