ERA-3VRB2611V
MFR.Part #
ERA-3VRB2611V
JLCPCB Part #
C4330713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS