ERA-3VRB2432V
MFR.Part #
ERA-3VRB2432V
JLCPCB Part #
C3944854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS