ERA-3VRB1602V
MFR.Part #
ERA-3VRB1602V
JLCPCB Part #
C1862628
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS