ERA-3VRB1431V
MFR.Part #
ERA-3VRB1431V
JLCPCB Part #
C1862809
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS