ERA-3VRB1401V
MFR.Part #
ERA-3VRB1401V
JLCPCB Part #
C4196151
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS