ERA-3VRB1372V
MFR.Part #
ERA-3VRB1372V
JLCPCB Part #
C4197967
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS