ERA-3VRB1212V
MFR.Part #
ERA-3VRB1212V
JLCPCB Part #
C4273603
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS