ERA-3VRB1132V
MFR.Part #
ERA-3VRB1132V
JLCPCB Part #
C1862652
Description
-55℃~+155℃ 100V 11.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS