ERA-3VRB1072V
MFR.Part #
ERA-3VRB1072V
JLCPCB Part #
C1862668
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS