ERA-3VPB6491V
MFR.Part #
ERA-3VPB6491V
JLCPCB Part #
C4313628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS