ERA-3VPB6192V
MFR.Part #
ERA-3VPB6192V
JLCPCB Part #
C1862463
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS