ERA-3VPB5902V
MFR.Part #
ERA-3VPB5902V
JLCPCB Part #
C4147464
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS