ERA-3VPB5621V
MFR.Part #
ERA-3VPB5621V
JLCPCB Part #
C4175863
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS