ERA-3VPB3901V
MFR.Part #
ERA-3VPB3901V
JLCPCB Part #
C1862434
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS