ERA-3VPB3402V
MFR.Part #
ERA-3VPB3402V
JLCPCB Part #
C4280980
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS