ERA-3VPB3241V
MFR.Part #
ERA-3VPB3241V
JLCPCB Part #
C1862440
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS