ERA-3VPB3012V
MFR.Part #
ERA-3VPB3012V
JLCPCB Part #
C4068838
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS