ERA-3VPB2941V
MFR.Part #
ERA-3VPB2941V
JLCPCB Part #
C4216403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS