ERA-3VPB2801V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VPB2801V
JLCPCB Part #
C1862525
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS