ERA-3VPB2671V
MFR.Part #
ERA-3VPB2671V
JLCPCB Part #
C4010143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS