ERA-3VPB2201V
MFR.Part #
ERA-3VPB2201V
JLCPCB Part #
C4303621
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS