ERA-3VPB2101V
MFR.Part #
ERA-3VPB2101V
JLCPCB Part #
C1862456
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS