ERA-3VPB1871V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VPB1871V
JLCPCB Part #
C4287137
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS