ERA-3VPB1691V
MFR.Part #
ERA-3VPB1691V
JLCPCB Part #
C1862480
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS