ERA-3VPB1502V
MFR.Part #
ERA-3VPB1502V
JLCPCB Part #
C1862542
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS