ERA-3VPB1272V
MFR.Part #
ERA-3VPB1272V
JLCPCB Part #
C1862489
Description
-55℃~+155℃ 100V 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS