ERA-3VPB1201V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VPB1201V
JLCPCB Part #
C1862523
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS