ERA-3VPB1181V
MFR.Part #
ERA-3VPB1181V
JLCPCB Part #
C4349027
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS