ERA-3VPB1151V
MFR.Part #
ERA-3VPB1151V
JLCPCB Part #
C4120455
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS