ERA-3VEB9762V
MFR.Part #
ERA-3VEB9762V
JLCPCB Part #
C3991956
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS