ERA-3VEB9530V
MFR.Part #
ERA-3VEB9530V
JLCPCB Part #
C4080721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS