ERA3VEB8201V
MFR.Part #
ERA3VEB8201V
JLCPCB Part #
C543696
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS