ERA-3VEB8061V
MFR.Part #
ERA-3VEB8061V
JLCPCB Part #
C1861669
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS