ERA-3VEB7682V
MFR.Part #
ERA-3VEB7682V
JLCPCB Part #
C4253085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS