ERA-3VEB75R0V
MFR.Part #
ERA-3VEB75R0V
JLCPCB Part #
C4200522
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS